Ciaciuch i Dittmann powiększyły przewagę

IMG_5221

W rankingu o ,,Złote Wiosła” (na dzień 28 lipca br.) wśród kobiet na dwóch pierwszych lokatach są wioślarki LOTTO-Bydgostia: Monika Ciaciuch (127 pkt) i Joanna Dittmann (121 pkt) – w tegorocznym sezonie wywalczyły w czwórce podwójnej m.in. brązowy medal mistrzostw Europy, srebrny medal młodzieżowych mistrzostw świata, zwyciężyły w regatach w Ratzeburgu, wywalczyły tytuł mistrzyń Polski seniorek oraz zdobyły złoty medal na młodzieżowych mistrzostwach Polski.

„ZŁOTE WIOSŁA” – wioślarki i wioślarze kategorii młodzieżowej (19 – 22 lata)
„SREBRNE WIOSŁA” – wioślarki i wioślarze w kategorii juniorów (17 – 18 lat)

Złote Wiosła – kobiety
1. Ciaciuch Monika – LOTTO-Bydgostia – 127
2. Dittmann Joanna – LOTTO-Bydgostia – 121
3. Dorociak Joanna – WTW Warszawa – 73
4. Wieliczko Marta – Wisła Grudziądz – 69
5. Borkowska Ariana – Tryton Poznań – 67
6. Styła Julia – AZS AWF Kraków – 54
7. Płotecka Agnieszka – AZS UMK Energa Toruń – 52
8. Cylwik Maja – AZS AWF Gorzów Wlkp. – 50
9. Budzyńska Aleksandra – AZS AWFiS Gdańsk – 49
9. Zillmann Katarzyna – AZS UMK Energa Toruń – 49

Złote Wiosła – mężczyźni
1. Węgrzycki-Szymczyk Natan – AZS AWF Warszawa – 98
2. Biskup Mateusz – AZS AWFiS Gdańsk – 61
2. Kamiński Dawid – AZS AWFiS Gdańsk – 61
4. Zawojski Maciej – AZS AWF Warszawa – 46
5. Fehlau Damian – Wisła Grudziądz – 45
5. Kuczkowski Szymon – AZS UMK Energa Toruń – 45
5. Leszczyński Karol – AZS UMK Energa Toruń – 45
8. Pawłowski Marcin – LOTTO-Bydgostia – 44
9. Plewiński Damian – PTW Płock – 43
10. Krajewski Łukasz – PTW Płock – 41
10. Salak Damian – PTW Płock – 41

Srebrne Wiosła – juniorki
1. Smyrak Karolina – AZS AWF Kraków – 80
2. Pilch Katarzyna – AZS AWF Kraków – 78
3. Chmurak Agnieszka – UKS Ateny Wałcz – 46
4. Świętek Magdalena – KW04 Poznań – 45
5. Dziamara Adrianna – UKS Ateny Wałcz – 40
5. Malinowska Katarzyna – Wisła Grudziądz – 40
7. Zmelty Wioletta – AZS AWF Gorzów Wlkp. – 31
8. Ornowska Marta – AZS UMK Energa Toruń – 30
8. Ulatowska Monika – AZS UMK Energa Toruń – 30
10. Misiołek Agata – LOTTO- Bydgostia – 29

Srebrne Wiosła – juniorzy
1. Świętek Mateusz – KW04 Poznań – 79
2. Rewers Damian – KW04 Poznań – 68
3. Janasik Jan – KW04 Poznań – 59
3. Jankowski Jakub – BTW Bydgoszcz – 59
5. Kamiński Kamil – PTW Płock – 54
5. Modrzyński Bartosz – BTW Bydgoszcz – 54
5. Szczepański Piotr – PTW Płock – 54
8. Przekopski Patryk – MOS Ełk – 53
9. Kranc Krzysztof – AZS UMK Energa Toruń – 52
10. Rzuchowski Szymon – AZS UMK Energa Toruń – 48