Dwa medale na Pucharze Świata w Lucernie

Wioślarze LOTTO-Bydgostia startujący w reprezentacyjnych osadach Polski rywalizowali na Pucharze Świata, który rozegrany został w dniach 07-09.07.br. w Lucernie. W finałach ,,A’ wystartowały trzy osady z wioślarzami LOTTO-Bydgostia. Nasi sportowcy wywalczyli dwa medale: srebrny i brązowy. Martyna Mikołajczak wywalczyła srebrny medal w dwójce podwójnej kategorii lekkiej. Brązowy medal zdobył Dariusz Radosz w czwórce podwójnej. Czwórka bez strenika w składzie: Monika Ciaciuch, Joanna Dittmann, Anna Wierzbowska, Maria Wierzbowska. uplasowała się na V miejscu. Mikołaj Burda i Ryszard Ablewski w ósemce zajęli X miejsce. Osada dwójki podwójnej kategorii lekkiej w składzie Martyna Mikołajczak (LOTTO-Bydgostia), Weronika Deresz (WTW Warszawa) wygrała rywalizację Pucharu Świata w 2017 roku.

Wyniki osad reprezentacji Polski w których startowali wioślarze LOTTO-Bydgostii: