Dwójka podwójna kobiet na 4 miejscu

11224435_928964770484071_3729907833977546285_o

Magdalena Fularczyk-Kozłowska (LOTTO-Bydgostia), Natalia Madaj (LOTTO-Bydgostia) wiosłujące w dwójce podwójnej zajęły IV miejsce podczas mistrzostw świata rozgrywanych we francuskim Aiquebelette. Wyniki finału ,,A” (dwójki podwójne kobiet) – 1.Nowa Zelandia – 6:45.00, 2.Grecja – 6:46.51, 3.Niemcy – 6:47.19, 4.Polska – 6:47.91, 5.Litwa – 6:48.64, 6.Wielka Brytania – 6:49.41. Ósemka ze sternikiem w składzie z Mikołajem Burdą zajęła II miejsce w finale ,,B” (8 miejsce). Wyniki finału ,,B” (ósemki mężczyzn) – 1.USA – 05:27.64, 2.Polska – 05:29.24, 3.Australia – 05:31.91, 4.Francja – 05:35.09, 5.Hiszpania – 05:37.29, 6.Chiny – 05:37.33.

Wyniki wioślarek i wioślarzy LOTTO-Bydgostia:

Dwójka podwójna kobiet – IV miejsce w finale ,,A”
Magdalena Fularczyk-Kozłowska (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Natalia Madaj (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Trener osady w reprezentacji: Marcin Witkowski

czwórka podwójna kobiet – IV miejsce w finale ,,A”
Joanna Leszczyńska (Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie)
Monika Ciaciuch (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Maria Springwald (AZS AWF Kraków)
Agnieszka Kobus (AZS AWF Warszawa)
Trenerzy osady w reprezentacji: Marcin Witkowski i Michał Kozłowski

czwórka podwójna mężczyzn – I miejsce w finale ,,B” (7 miejsce)
Mirosław Ziętarski (AZS UMK Energa Toruń)
Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk)
Dariusz Radosz (LOTTO-Bydgostia) – trener Bartłomiej Pawełczak
Wiktor Chabel (Tryton Poznań)
Trener osady w reprezentacji: Aleksander Wojciechowski

ósemka ze sternikiem mężczyzn – II miejsce w finale ,,B” (8 miejsce)
Piotr Juszczak (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Michał Szpakowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Krystian Aranowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Marcin Brzeziński (Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie)
Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia) – trener Marian Drażdżewski
Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz)
Zbigniew Schodowski (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Robert Fuchs (AZS UMK Energa Toruń)
sternik Daniel Trojanowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Trenerzy osady w reprezentacji: Wojciech Jankowski i Jerzy Broniec

Jedynka kobiet kategorii lekkiej – III miejsce w finale ,,C” (15 miejsce)
Martyna Mikołajczak (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Trener osady w reprezentacji: Przemysław Abrahamczyk

dwójka bez sternika mężczyzn – II miejsce w finale ,,D” (20 miejsce)
Konrad Wojewodzic (Wisła Grudziądz)
Piotr Hojka (LOTTO-Bydgostia) – trener Marian Drażdżewski
Trener osady w reprezentacji: Wojciech Jankowski

czwórka bez sternika mężczyzn kategorii lekkiej – osada nie wystartowała w wyścigu półfinałowym C/D (miejsca 13-24)
Miłosz Bernatajtys (LOTTO-Bydgostia) – trener Marian Drażdżewski
Rafał Serwiak (AZS AWFiS Gdańsk)
Łukasz Siemion (LOTTO-Bydgostia) – trener Bartłomiej Pawełczak
Mariusz Stańczuk (AZS AWF Warszawa)
Trener osady w reprezentacji: Bartłomiej Pawełczak

Wyniki wioślarzy LOTTO-Bydgostia startujących w reprezentacji Litwy:

dwójka podwójna mężczyzn – srebrny medal
Saulius Ritter, Rolandas Mascinskas

jedynka mężczyzn – brązowy medal
Mindaugas Griskonis

dwójka podwójna kobiet – V miejsce
Donata Vistartaite, Milda Valciukaite,

jedynka kobiet – VIII miejsce
Lina Saltyte