Mistrzostwa na ergometrze w bydgoskim „Medyku”

Mistrzostwa "Medyka" na ergometrze

Już po raz jedenasty odbyły się Mistrzostwa VIII Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Policealnej Medycznej na Ergometrze Wioślarskim o Puchar LOTTO.  W zawodach uczestniczyli medaliści olimpijscy, mistrzostw świata i europy: Magdalena Fularczyk-Kozłowska (LOTTO-Bydgostia-WSG), Sternik Daniel Trojanowski (Zawisza Bydgoszcz), Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia-WSG), Łukasz Siemion (LOTTO-Bydgostia-WSG), Rafał Hejmej (Zawisza Bydgoszcz).
FINAŁ VIII LO DZIEWCZĄT DYSTANS 300 METRÓW
1.Karolina Żuchowska – 3C 1:02.7 (REKORD SZKOŁY)
2.Klaudia Sieheń – 3B 1:05,3
3.Monika Piątek – 1B 1:06,1

FINAŁ VIII LO CHŁOPCÓW DYSTANS 350 METRÓW
1.Paweł Stępniewski – 3D 1:06,3
2.Maciej Durmowicz – 3C 1:06,7
2.Oscar Tabuła – 1A 1:06,7

FINAŁ SZKOŁY POLICEALNEJ MEDYCZNEJ KOBIET DYSTANS 250 M
1.Marta Maludzińska – 1TF 55,8
2.Marta Jędrzejczyk – 2TF 56,6
3.Julita Frąckowiak – 2TM -57,5

FINAŁ SZKOŁY POLICEALNEJ MEDYCZNEJ MĘŻCZYZN DYSTANS 350 M
1.Paweł Fiałkowski – 1TF 01:00,5
2.Karol Ficner – 2TF 01:12,6
3.Dawid Fischer – 2TF 01:17,6

FINAŁ VIII LO KONKUREKCJA MIESZANA (DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – 2X300 M DYSTANS 600 M
1.Justyna Wika, Marcin Pawłowski – 2S – 01:45,5
2.Sandra Wielgosz, Igor Woytynowski – 2S 01:48,8
3.Klaudia Jedynak, Patryk Pietryszyn – 2S 01:52,0* plus 0:37,1
4.Daria Romiej, Dawid Dolny – 3S 01:52,0* plus 0:38,0
* – o wyższym miejscu zadecydowała dogrywka na 100 metrów 2×50 metrów.
Klaudia Jedynak, Patryk Pietryszyn – 2S 37,1, Daria Romiej, Dawid Dolny – 3S 38,0

FINAŁ SZTAFET MIESZANYCH VIII LO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW DYSTANS 4X250 METRÓW=1000 M
1.Monika Kościukiewicz, Weronika Guzinska (obie 3E), Hubert Żabicki, Maciej Repeta (obaj 3D) 03:31,7 (REKORD SZKOŁY)
2.Karolina Żuchowska, Katarzyna Barambas, Aleksander Majcherek (wszyscy 3C), Kamil Świątek (3B) 03:33,0
3.Natalia Sikora, Patrycja Jankowska, Paweł Stępniewski (wszyscy 3D), Maciej Mucha (3B) 03:36,4

FINAŁ MŁODZICZEK (13-14LAT) 400 METRÓW
1.Klaudia Szymańska LOTTO-Bydgostia-WSG 01:32.6
2.Angelika Konecka UKS OSOWA GÓRA BYDGOSZCZ 01:36.7
3.Wictoria Misiołek LOTTO-Bydgostia-WSG 01:36.8

FINAŁ MŁODZIKÓW (13-14LAT) 400 METRÓW
1.Mateusz Kaliński LOTTO-Bydgostia-WSG 01:19.3
2.Piotr Dziewieczyński LOTTO-Bydgostia-WSG 01:21.0
3.Kacper Arent LOTTO-Bydgostia-WSG 01:21.8