Mistrzostwa Świata Seniorów w Linzu

MS2019

Od niedzieli wioślarze LOTTO-Bydgostia będą rywalizować w mistrzostwach świata, które w dniach 25.08-01.09 br. odbędą się w Linzu. Mistrzostwa świata będą również kwalifikacją osad na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020. Godziny startów wioślarzy LOTTO-Bydgostia w wyścigach eliminacyjnych: Monika Chabel, Joanna Dittmann, Maria Wierzbowska w czwórce bez sterniczki – 25.08.2019r. (niedziela) godz. 12:26, Martyna Radosz w dwójce podwójnej – 26.08.2019r. (poniedziałek) godz. 10:56, Anna Wierzbowska w dwójce bez sternika – 25.08.2019r. (niedziela) godz. 10:06, Mateusz Biskup w dwójce podwójnej – 25.08.2019r. (niedziela) godz. 15:52, Mikołaj Burda w czwórce bez sternika – 25.08.2019r. (niedziela) godz. 12:11 i Magdalena Maxelon i Daniel Bojarek w PR3Mix4+ – 25.08.2019r.(niedziela) godz. 9:51.

Osady reprezentacji Polski w których wystartują wioślarze LOTTO-Bydgostii:

kobiety

czwórka bez sternika – wyścig eliminacyjny 25.08.2019r. (niedziela) godzina 12:26
Monika Chabel (LOTTO-Bydgostia)
Joanna Dittmann (LOTTO-Bydgostia)
Maria Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia)
Olga Michałkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

dwójka podwójna – wyścig eliminacyjny 26.08.2019r. (poniedziałek) godzina 10:56
Krystyna Lemańczyk-Dobrzelak (AZS AWF Warszawa)
Martyna Radosz (LOTTO-Bydgostia)

dwójka bez sternika – wyścig eliminacyjny 25.08.2019r. (niedziela) godzina 10:06
Monika Sobieszek (AZS AWF Kraków)
Anna Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia)

mężczyźni

dwójka podwójna – wyścig eliminacyjny 25.08.2019r. (niedziela) godzina 15:52
Mateusz Biskup (LOTTO-Bydgostia)
Mirosław Ziętarski (AZS UMK Toruń)

czwórka bez sternika – wyścig eliminacyjny 25.08.2019r. (niedziela) godzina 12:11
Marcin Brzeziński (WTW Warszawa)
Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia)
Michał Szpakowski (Zawisza Bydgoszcz)
Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz)

osada niepełnosprawnych

PR3Mix4+ – wyścig eliminacyjny 25.08.2019r.(niedziela) godzina 9:51
Magdalena Maxelon (LOTTO-Bydgostia)
Daniel Bojarek (LOTTO-Bydgostia)
Robert Niesyczyński (Salwator Kraków)
Patrycja Kapłon (Salwator Kraków)
sternik Arkadiusz Skrzypiński (Start Szczecin)