Monika Ciaciuch i Joanna Dittmann nadal na czele

IMG_9308

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich opublikował Rankingi o ,,Złote Wiosła” i ,,Srebrne Wiosła” na dzień 1 lipca br. Wśród kobiet na dwóch pierwszych lokatach są wioślarki LOTTO-Bydgostia: Monika Ciaciuch (92 pkt) i Joanna Dittmann (86 pkt) – w tegorocznym sezonie wywalczyły w czwórce podwójnej m.in. brązowy medal mistrzostw Europy, zwyciężyły w regatach w Ratzeburgu, wywalczyły tytuł mistrzyń Polski seniorek.

„ZŁOTE WIOSŁA” – wioślarki i wioślarze kategorii młodzieżowej (19 – 22 lata)
„SREBRNE WIOSŁA” – wioślarki i wioślarze w kategorii juniorów (17 – 18 lat)

Złote Wiosła – kobiety
1. Ciaciuch Monika – LOTTO-Bydgostia – 92
2. Dittmann Joanna – LOTTO-Bydgostia – 86
3. Dorociak Joanna – WTW Warszawa – 66
4. Wieliczko Marta – Wisła Grudziądz – 34
5. Styła Julia – AZS AWF Kraków – 32
5. Borkowska Ariana – Tryton Poznań – 32
7. Wydrych Paula – AZS AWF Warszawa – 30
7. Michałkiewicz Olga – AZS AWF Gorzów Wlkp. – 30
7. Płotecka Agnieszka – AZS UMK Energa Toruń – 30
10. Cylwik Maja – AZS AWF Gorzów Wlkp. – 28
Złote Wiosła – mężczyźni
1. Węgrzycki-Szymczyk Natan – AZS AWF Warszawa – 63
2. Kamiński Dawid – AZS AWFiS Gdańsk – 61
3. Biskup Mateusz – AZS AWFiS Gdańsk – 52
4. Czubak Łukasz – AZS AWFiS Gdańsk – 27
4. Zawojski Maciej – AZS AWF Warszawa – 27
6. Leszczyński Karol – AZS UMK Energa Toruń – 25
6. Fehlau Damian – Wisła Grudziądz – 25
6. Kuczkowski Szymon – AZS UMK Energa Toruń – 25
6. Pawłowski Marcin – LOTTO-Bydgostia – 25
10. Plewiński Damian – PTW Płock – 23
Srebrne Wiosła – juniorki
1. Smyrak Karolina – AZS AWF Kraków – 70
2. Pilch Katarzyna – AZS AWF Kraków – 68
3. Chmurak Agnieszka – UKS Ateny Wałcz – 36
4. Świętek Magdalena – KW04 Poznań – 35
5. Malinowska Katarzyna – Wisła Grudziądz – 33
6. Dziamara Adrianna – UKS Ateny Wałcz – 30
7. Śliwińska Joanna – MKS Dwójka Warszawa – 24
8. Zmelty Wioletta – AZS AWF Gorzów Wlkp. – 23
9. Ornowska Marta – AZS UMK Energa Toruń – 22
9. Ulatowska Monika – AZS UMK Energa Toruń – 22
Srebrne Wiosła – juniorzy
1. Świętek Mateusz – KW04 Poznań – 69
2. Rewers Damian – KW04 Poznań – 58
3. Janasik Jan – KW04 Poznań – 49
3. Jankowski Jakub – BTW Bydgoszcz – 49
5. Kamiński Kamil – PTW Płock – 44
5. Modrzyński Bartosz – BTW Bydgoszcz – 44
5. Szczepański Piotr – PTW Płock – 44
8. Przekopski Patryk – MOS Ełk – 43
9. Kranc Krzysztof – AZS UMK Energa Toruń – 42
10. Leszczyński Filip – Wisła Grudziądz – 41