Monika Ciaciuch przed Joanną Dittmann

IMG_9260

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich opublikował Rankingi o ,,Złote Wiosła” i ,,Srebrne Wiosła” na dzień 1 czerwca br. Wśród kobiet na dwóch pierwszych lokatach są wioślarki LOTTO-Bydgostia: Monika Ciaciuch (67 pkt) i Joanna Dittmann (61 pkt) – brązowe medalistki mistrzostw Europy w czwórce podwójnej.
„ZŁOTE WIOSŁA” – wioślarki i wioślarze kategorii młodzieżowej (19 – 22 lata)
„SREBRNE WIOSŁA” – wioślarki i wioślarze w kategorii juniorów (17 – 18 lat)
Następne regaty: Mistrzostwa Polski Seniorów w Poznaniu, 07-08.06.2014r.
Złote Wiosła – kobiety
1. Ciaciuch Monika (LOTTO Bydgostia) 67
2. Dittmann Joanna (LOTTO Bydgostia) 61
3. Dorociak Joanna (WTW Warszawa) 56
4. Wydrych Paula (AZS AWF Warszawa) 16
5. Wieliczko Marta (Wisła Grudziądz) 12
6. Borkowska Ariana (Tryton Poznań) 11
7. Wierzbowska Maria (AZS AWF Kraków) 10
Michałkiewicz Olga (AZS AWF Gorzów Wlkp) 10
Płotecka Agnieszka (AZS UMK Energa Toruń) 10
Budzyńska Aleksandra (AZS AWFiS Gdańsk) 10
Styła Julia (AZS AWF Kraków) 10
Złote Wiosła – mężczyźni
1. Węgrzycki-Szymczyk Natan (AZS AWF Warszawa) 55
2. Kamiński Dawid (AZS AWFiS Gdańsk) 46
3. Biskup Mateusz (AZS AWFiS Gdańsk) 41
4. Czaja Dominik (AZS AWF Kraków) 7
5. Drab Mateusz (AZS AWF Gorzów Wlkp) 6
6. Kowalczyk Rafał (AZS AWF Gorzów Wlkp) 5
Romanowski Dawid (AZS AWF Gorzów Wlkp) 5
Fehlau Damian (Wisła Grudziądz) 5
Kuczkowski Szymon (AZS UMK Energa Toruń) 5
Leszczyński Karol (AZS UMK Energa Toruń) 5
Srebrne Wiosła – juniorki
1. Smyrak Karolina (AZS AWF Kraków) 60
2. Pilch Katarzyna (AZS AWF Kraków) 58
3. Świętek Magdalena (KW04 Poznań) 28
4. Malinowska Katarzyna (Wisła Grudziądz) 28
5. Chmurak Agnieszka (UKS Ateny Wałcz) 26
6. Śliwińska Joanna (MKS Dwójka Warszawa) 24
7. Zmelty Wioletta (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 21
8. Dziamara Adrianna (UKS Ateny Wałcz) 20
9. Majek Anna – Posnania (RBW Poznań) 19
10. Łukasiewicz Wiktoria (LOTTO Bydgostia) 15
Urbańska Marta (LOTTO Bydgostia) 15
Ornowska Marta (AZS UMK Energa Toruń) 15
Ulatowska Monika (AZS UMK Energa Toruń) 15
Srebrne Wiosła – juniorzy
1. Świętek Mateusz (KW04 Poznań) 59
2. Rewers Damian (KW04 Poznań) 48
3. Janasik Jan (KW04 Poznań) 39
4. Jankowski Jakub (BTW Bydgoszcz) 39
5. Kamiński Kamil (PTW Płock) 36
6. Szczepański Piotr (PTW Płock) 36
7. Kranc Krzysztof (AZS UMK Energa Toruń) 34
Rzuchowski Szymon (AZS UMK Energa Toruń) 34
Modrzyński Bartosz (BTW Bydgoszcz) 34
10. Przekopski Patryk (MOS Ełk) 33