Rio de Janeiro – program startów

ekippa_rio2016

Ośmioro wioślarzy LOTTO-Bydgostia od jutra będzie rywalizować w Igrzyskach XXXI Olimpiady, które rozpoczyną się dzisiaj w Rio de Janeiro. Osady LOTTO-Bydgostia Wioślarki – Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj (dwójka podwójna), Martyna Mikołajczak (dwójka podwójna kategorii lekkiej), Monika Ciaciuch (czwórka podwójna), Anna Wierzbowska, Maria Wierzbowska (dwójka bez sternika), wioślarze – Dariusz Radosz (czwórka podwójna), Mikołaj Burda (ósemka) oraz trener Michał Kozłowski. Program startów eliminacyjnych prezentujemy poniżej.

Osady w których startują wioślarki i wioślarze LOTTO-Bydgostia:

Kobiety

dwójka podwójna – wyścig eliminacyjny 06.08.2016r. (sobota) godz. 16:10
Polska, USA, Chiny, Białoruś
– trzy najlepsze osady awansują do półfinału

Natalia Madaj (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Magdalena Fularczyk-Kozłowska (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski

dwójka podwójna kategorii lekkiej – wyścig eliminacyjny 07.08.2016r. (niedziela) godz. 16:10
Niemcy, Polska, Chile, Kanada, Hongkong
– dwie najlepsze osady awansują do półfinału

Weronika Deresz (WTW Warszawa)
Martyna Mikołajczak (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski

dwójka bez sterniczki – wyścig eliminacyjny 07.08.2016r. (niedziela) godz. 15:30
Hiszpania, Włochy, USA, Polska, Rumunia
– trzy najlepsze osady awansują do półfinału

Anna Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Maria Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski

czwórka podwójna – wyścig eliminacyjny 06.08.2016r. (sobota) godz. 18:00
USA, Polska, Niemcy
– najlepsza osada awansuje do finału ,,A”

Monika Ciaciuch (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Maria Springwald (AZS AWF Kraków)
Joanna Leszczyńska (WTW Warszawa)
Agnieszka Kobus (AZS AWF Warszawa)

Mężczyźni

czwórka podwójna – wyścig eliminacyjny 06.08.2016r. (sobota) godz. 17:40
Wielka Brytania, Szwajcaria, Polska, Litwa, Australia
– dwie najlepsze osady awansują do finału ,,A”

Wiktor Chabel (KS Posnania)
Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk)
Dariusz Radosz (LOTTO-Bydgostia) – trener Bartłomiej Pawełczak
Mirosław Ziętarski (AZS UMK Energa Toruń)

ósemka – wyścig eliminacyjny 08.08.2016r. (poniedziałek) godz. 16:00
Niemcy, USA, Polska
– najlepsza osada awansuje do finału ,,A”

Zbigniew Schodowski (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz)
Marcin Brzeziński (WTW Warszawa)
Robert Fuchs (AZS UMK Energa Toruń)
Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia) – trener Marian Drażdżewski
Piotr Juszczak (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Michał Szpakowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Krystian Aranowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
sternik Daniel Trojanowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
RIO2016