Rio – nowy program regat na dzień 11.08 (czwartek)

RIO2016

W dniu 11 sierpnia br. (czwartek) wioślarze LOTTO-Bydgostia będą rywalizować w repasażu, półfinałach i finałach. W finałach ,,A” (miejsca 1-6) wystartują: Dariusz Radosz (czwórka podwójna) – godz. 15:12, Monika Ciaciuch (czwórka podwójna) – godz. 15:24 oraz Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj (dwójka podwójna) – godz. 16:04. W półfinałach o awans do finałów ,,A” będą rywalizować: Anna Wierzbowska, Maria Wierzbowska (dwójka bez sterniczki) – godz. 13:30 oraz Martyna Mikołajczak (dwójka podwójna kategorii lekkiej) – godz. 13:50. W repasażu o awans do finału ,,A” popłynie Mikołaj Burda (ósemka) – godz. 15:00. Poniżej prezentujemy szczegółowy program startów wioślarzy LOTTO-Bydgostia.

Osady w których startują wioślarki i wioślarze LOTTO-Bydgostia:

PÓŁFINAŁ
dwójka bez sterniczki kobiet – wyścig półfinałowy 11.08.2016r. (czwartek) o godz. 13:30
– trzy najlepsze osady awansują do finału ,,A”
TOR 1 – Rumunia
TOR 2 – RPA
TOR 3 – Wielka Brytania
TOR 4 – USA
TOR 5 – Polska
TOR 6 – Włochy
Anna Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Maria Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski

PÓŁFINAŁ
dwójka podwójna kobiet kategorii lekkiej – wyścig półfinałowy 11.08.2016r. (czwartek) godz. 13:50
– trzy najlepsze osady awansują do finału ,,A”
TOR 1 – Japonia
TOR 2 – Nowa Zelandia
TOR 3 – Chiny
TOR 4 – RPA
TOR 5 – Polska
TOR 6 – Rumunia
Weronika Deresz (WTW Warszawa)
Martyna Mikołajczak (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski

REPASAŻ
ósemka mężczyzn – wyścig repasażowy 11.08.2016r. (czwartek) godz. 15:00
– cztery najlepsze osady awansują do finału ,,A”
TOR 1 – Nowa Zelandia
TOR 2 – Holandia
TOR 3 – USA
TOR 4 – Polska
TOR 5 – Włochy
Zbigniew Schodowski (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz)
Marcin Brzeziński (WTW Warszawa)
Robert Fuchs (AZS UMK Energa Toruń)
Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia) – trener Marian Drażdżewski
Piotr Juszczak (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Michał Szpakowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
Krystian Aranowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)
sternik Daniel Trojanowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz)

FINAŁ ,,A” (miejsca 1-6)
czwórka podwójna mężczyzn – wyścig finałowy ,,A” (miejsca 1-6) 11.08.2016r. (czwartek) godz. 15:12
TOR 1 – Niemcy
TOR 2 – Polska
TOR 3 – Australia
TOR 4 – Estonia
TOR 5 – Ukraina
TOR 6 – Wielka Brytania
Wiktor Chabel (KS Posnania)
Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk)
Dariusz Radosz (LOTTO-Bydgostia) – trener Bartłomiej Pawełczak
Mirosław Ziętarski (AZS UMK Energa Toruń)

FINAŁ ,,A” (miejsca 1-6)
czwórka podwójna kobiet – wyścig finałowy ,,A” (miejsca 1-6) 11.08.2016r. (czwartek) godz. 15:24
Monika Ciaciuch (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Maria Springwald (AZS AWF Kraków)
Joanna Leszczyńska (WTW Warszawa)
Agnieszka Kobus (AZS AWF Warszawa)
TOR 1 – USA
TOR 2 – Polska
TOR 3 – Ukraina
TOR 4 – Niemcy
TOR 5 – Holandia
TOR 6 – Chiny

FINAŁ ,,A” (miejsca 1-6)
dwójka podwójna kobiet – wyścig finałowy ,,A” (miejsca 1-6) 11.08.2016r. (czwartek) godz. 16:04
TOR 1 – Francja
TOR 2 – Wielka Brytania
TOR 3 – Polska
TOR 4 – Grecja
TOR 5 – Litwa
TOR 6 – USA
Natalia Madaj (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski
Magdalena Fularczyk-Kozłowska (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski