Gimnazjum nr 6 w Bydgoszczy

magda_natalia_dolaczdonas_nabor

Dołącz do zawodniczek i zawodników LOTTO-Bydgostia – najlepszego klubu wioślarskiego w Polsce!

Zawodniczkami naszego klubu są m.in. Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj (Mistrzynie Europy 2015 w konkurencji dwójki podwójnej kobiet).

Rozpoczynamy nabór dziewcząt i chłopców do nowej wioślarskiej klasy sportowej w Gimnazjum nr 6 w Bydgoszczy.

Dla uczniów klasy sportowej Szkoła i Klub zapewnia:
- wysoki poziom nauczania w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską oraz dobrze wyposażoną bazę dydaktyczną,
- opiekę lekarską,
- ewentualną pomoc w nauce,
- realizację działalności sportowej w oparciu o nowoczesne środki treningowe (skomputeryzowane ergometry wioślarskie, siłownia, sala gimnastyczna, basen pływacki, basen wioślarski, sprzęt pływający, sport – testery, urządzenia audiowizualne) pod opieką wysoko kwalifikowanej kadry trenerskiej.
- udział w letnich i zimowych zgrupowaniach sportowych – przy odpłatności 50 lub 100% w zależności od uzyskanych przez klub środków finansowych na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży z Urzędu Miasta w Bydgoszczy.

Jeśli lubicie sport, prezentujecie dobry stan zdrowia oraz chcecie uczyć się w dobrej szkole nie zmarnujcie swojej szansy przeżycia sportowej przygody.

Dla kandydatów szkoła i klub organizuje zajęcia wstępne, podczas których będziecie mieli szansę zapoznać się z przyszłą szkołą, klubem sportowym oraz Waszym przyszłym trenerem.

Wszelkich informacji na temat naboru udziela trener Aneta Bełka-Siemion 602-382-696

Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia ul. Żupy 4, 85-026 Bydgoszcz, Polska tel./fax +48 (52) 371-27-60