Uruchamiamy nową sekcję dla amatorów

Jeszcze w tym miesiącu swoją działalność rozpocznie nowa sekcja naszego klubu – Wiosła Amatorskie LOTTO-Bydgostia. To grupa przeznaczona dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z wioślarstwem. A pomogą im w tym uczestnicy igrzysk olimpijskich!

Do sekcji dołączyć może każda chętna osoba. Nie liczy się tu ani wiek, ani doświadczenie sportowe, ani zawód. Najważniejsza jest chęć ruchu, którego na pewno nie zabraknie na treningach. Podczas zajęć będzie można poznać przeróżne ćwiczenia, które na co dzień wykonują zawodowi wioślarze. Wszystko pod okiem osób z dużym doświadczeniem w naszej dyscyplinie.
Treningi poprowadzą złota medalistka olimpijska Magdalena Fularczyk-Kozłowska oraz trener kadry olimpijskiej Michał Kozłowski. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek lub wtorek i czwartek) w godzinach późno popołudniowych (17:30-20:00). Dokładne terminy zostaną ustalone bezpośrednio z osobami, które zgłoszą chęć dołączenia do sekcji. Wiadomo jednak, że pierwsze spotkanie odbędzie się już w drugiej połowie kwietnia.
Zapisy przyjmowane są droga mailową na adres: amatorzy@bydgostia.org.pl Tam też można przesłać swoje pytania czy wszelkie inne kwestie związane z działalnością tej sekcji.
Zachęcamy do dołączenia i wspólnego wiosłowania. To świetna okazja do poprawy swojej kondycji fizycznej, zadbania o zdrowie, a przede wszystkim – do doskonałej zabawy!

#WiosłujZNami