MŚ – dwójka podwójna mężczyzn w półfinale

MS2019

We wtorek i środę wioślarze LOTTO-Bydgostia startujący w mistrzostwach świata rywalizowali w repasażach i ćwierćfinałach. Wyniki wyścigów ćwierćfinałowych: Mateusz Biskup w dwójce podwójnej – I miejsce i awans do półfinału (rywalizacja o miejsca 1-12), Anna Wierzbowska w dwójce bez sternika – IV miejsce (rywalizacja o miejsca 13-24). Wyniki wyścigów repasażowych: Martyna Radosz w dwójce podwójnej – III miejsce (rywalizacja o miejsca 13-21), Magdalena Maxelon i Daniel Bojarek w PR3Mix4+ – IV miejsce (rywalizacja o miejsca 13-18).
W czwartek w wyścigach półfinałowych wystartują: Monika Chabel, Joanna Dittmann, Maria Wierzbowska w czwórce bez sterniczki – godzina 12:32 i Mikołaj Burda w czwórce bez sternika – godzina 12:12.
W piątek w wyścigu półfinałowym wystartuje Mateusz Biskup w dwójce podwójnej – godzina 11:45.

Wyniki osad reprezentacji Polski w których startują wioślarze LOTTO-Bydgostii:

kobiety

czwórka bez sternika – półfinał, (rywalizacja o miejsca 1-12), 29.08.br. (czwartek) godzina 12:32
Monika Chabel (LOTTO-Bydgostia)
Joanna Dittmann (LOTTO-Bydgostia)
Maria Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia)
Olga Michałkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

dwójka podwójna – półfinał C/D, (rywalizacja o miejsca 13-21), 29.08.br. (czwartek) godzina 15:55
Krystyna Lemańczyk-Dobrzelak (AZS AWF Warszawa)
Martyna Radosz (LOTTO-Bydgostia)

dwójka bez sternika – półfinał C/D, (rywalizacja o miejsca 13-24), 29.08.br. (czwartek) godzina 10:09
Monika Sobieszek (AZS AWF Kraków)
Anna Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia)

mężczyźni

dwójka podwójna – półfinał, (rywalizacja o miejsca 1-12), 30.08.br. (piątek) godzina 11:45
Mateusz Biskup (LOTTO-Bydgostia)
Mirosław Ziętarski (AZS UMK Toruń)

czwórka bez sternika – półfinał, (rywalizacja o miejsca 1-12), 29.08.br. (czwartek) godzina 12:12
Marcin Brzeziński (WTW Warszawa)
Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia)
Michał Szpakowski (Zawisza Bydgoszcz)
Mateusz Wilangowski (Wisła Grudziądz)

osada niepełnosprawnych

PR3Mix4+ – finał ,,C” – miejsca 13-18, 31.08.br. (sobota) godzina 10:20
Magdalena Maxelon (LOTTO-Bydgostia)
Daniel Bojarek (LOTTO-Bydgostia)
Robert Niesyczyński (Salwator Kraków)
Patrycja Kapłon (Salwator Kraków)
sternik Arkadiusz Skrzypiński (Start Szczecin)