Natalia Madaj i Magdalena Fularczyk-Kozłowska trzecie na Pucharze Świata w Lucernie

Lucerna

Dwójka podwójna w składzie: Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj (obie LOTTO-Bydgostia) wywalczyła brązowy medal podczas III Pucharu Świata w Lucernie. Trenerem klubowym zawodniczek LOTTO-Bydgostia jest Michał Kozłowski. Ósemka w składzie z Mikołajem Burdą i Piotrem Hojką zajęła 4 miejsce, a czwórka podwójna z Dariuszem Radoszem uplasowała się na 5 pozycji.
 Wyniki finału ,,A” dwójek podwójnych: 
1. Nowa Zelandia – 6:59,87, 2. Litwa (Donata Vistartaite, Milda Vaciukaite (obie LOTTO-Bydgostia) 7:00.48, 3.Polska – 7:00,76, Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj (obie LOTTO-Bydgostia), trener osady: Marcin Witkowski, 4.Australia – 7:03.11, 5.Australia – 7:03,33, 6.Białoruś – 7:08,20.

Regaty międzynarodowe w kategorii seniorów w 2014r.:

- Mistrzostwa Świata – Amsterdam (Holandia) – 24-31.08



dwójka podwójna (W2x) – brązowy medal
Natalia Madaj (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski

Magdalena Fularczyk-Kozłowska (LOTTO-Bydgostia) – trener Michał Kozłowski

trener osady: Marcin Witkowski

Wyniki finału ,,A” ósemek:
1.Niemcy – 05:31.88
2.Rosja – 05:33.02
3.Wielka Brytania – 05:35.36
4.Polska – 05:38.45
5.Nowa Zelandia – 05:38.99
6.Australia – 05:39.34

ósemka (M8+) – 4 miejsce

Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia) – trener Marian Drażdżewski

Zbigniew Schodowski (AZS AWF Gorzów Wlkp.)

Marcin Brzeziński (Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie)

Piotr Hojka (LOTTO-Bydgostia) – trener Marian Drażdżewski

Robert Fuchs (AZS UMK Energa Toruń)

Michał Szpakowski (Zawisza Bydgoszcz)

Krystian Aranowski (Zawisza Bydgoszcz)

Piotr Juszczak (Zawisza Bydgoszcz)

sternik Daniel Trojanowski (Zawisza Bydgoszcz)

trener osady: Wojciech Jankowski

Wyniki finału ,,A” czwórek:
1.Wielka Brytania – 05:50.99
2.Estonia – 05:52.37
3.USA – 05:54.73
4.Nowa Zelandia – 05:55.08
5.Polska – 05:55.32
6.Niemcy – 05:57.73

czwórka podwójna (M4x) – 5 miejsce

Dariusz Radosz (LOTTO-Bydgostia) – trener Bartłomiej Pawełczak

Mirosław Ziętarski (AZS UMK Energa Toruń)

Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk)

Dawid Grabowski (KS Posnania)

trener osady: Aleksander Wojciechowski

Zawodnicy LOTTO-Bydgostia startujący w reprezentacji Litwy:
Saulius Ritter i Rolandas Mascinskas wiosłując w osadzie dwójki podwójnej wywalczyli brązowy medal.
Mindaugas Griskonis wiosłując w jedynce uplasował się na 6 miejscu.
Lina Saltyte wiosłując w jedynce zajęła 13 miejsce.