Razem do Rio de Janeiro

razemdorio

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zostały podpisane dwie ważne umowy. Pierwszą z nich, Umowę Partnerską podpisał z naszym Towarzystwem w imieniu Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy Prezydent Krzysztof Sikora. Zawiera ona zasady współpracy w okresie olimpiady, czyli latach 2013-2016. Drugi dokument, umowę stypendialną o reprezentowaniu barw LOTTO-Bydgostia podpisała z naszym klubem Natalia Madaj. | foto

Skrót WSG znika jednak z nazwy klubu. – „Chcemy być z klubem „forever”, czyli na zawsze – deklarował Prezydent WSG Krzysztof Sikora. – Działamy jednak w pięciu województwach, natomiast firma LOTTO w szesnastu, a klubowi i nam zależy na takim sponsorze. Rozumiemy więc jego potrzeby.”

Natalia Madaj będzie kontynuowała tradycję rodzinną w naszym klubie. Kilka lat temu w naszych barwach zdobywała medale jej siostra – Agnieszka. „Cieszę się, że zostałam przyjęta tak miło i z otwartymi ramionami. Mogę obiecać, że zrobię wszystko, by przyczynić się do zdobycia przez Lotto-Bydgostię 21. z rzędu tytułu drużynowego mistrza Polski oraz – jeżeli zdrowie tylko pozwoli – przywozić z największych imprez jak najlepsze lokaty. Nie ukrywam, że decyzja była podyktowana warunkami, jakie gwarantuje bydgoski klub. Moim zdaniem są one najlepsze w kraju. Będę miała możliwość podnoszenia poziomu sportowego wśród najlepszych wioślarzy nie tylko w Polsce.”