Zawodnicy

Zawodnicy
LOTTO-Bydgostia
stan na dzień 10.01.2018r.

Wioślarki: grupa kobiet
Trener: Michał Kozłowski
Magdalena Fularczyk-Kozłowska
Natalia Madaj-Smolińska
Monika Chabel
Martyna Mikołajczak
Anna Wierzbowska
Maria Wierzbowska
Joanna Dittmann
Zuzanna Dreier
Trener: Tomasz Strychalski
Klaudia Jedynak
Magdalena Baszyńska
Patrycja Wojtkowiak
Ewa Gałek
Izabela Gałek
Daria Krysiak

Wioślarze – grupa seniorów i młodzieżowców (wiosła długie)
Trener: Marian Drażdżewski
Mikołaj Burda
Wojciech Gutorski
Ryszard Ablewski
Rafał Nalewalski
Jakub Sochacki
Filip Żuchowski
Piotr Dziewieczyński
Michał Naglewicz

Wioślarze – grupa osób niepełnosprawnych
Trener: Marian Drażdżewski
Daniel Bojarek
Krzysztof Pikulski
Magdalena Maxelon

Wioślarze – grupa seniorów i młodzieżowców (wiosła krótkie)
Trener: Bartłomiej Pawełczak
Dariusz Radosz
Marcin Pawłowski
Jakub Dominiczak
Marcin Sobieraj
Dariusz Paczkowski
Dawid Wachowicz
Łukasz Zub
Kacper Piwański
Radosław Krzewiński
Maciej Madaj
Paweł Paduch
Jarosław Płotka

Wioślarki i wioślarze – grupa juniorek i juniorów
Trener: Patryk Glaza
Oliwia Kanczurska
Anna Wełnińska
Adam Siewaszewicz
Wiktor Zieliński
Jakub Frąckowiak
Mateusz Magoń
Gabriel Fligier
Paweł Remiszewski
Mateusz Grajzer
Artur Zalewski
Paulina Chrzanowska
Małgorzata Strybel
Oliwia Kania
Julia Borkowska
Katarzyna Krawczyk
Dagmara Borowska
Patryk Frontczak
Patryk Brycki
Oskar Frąckowiak
Patryk Fortuna

Wioślarki i wioślarze – grupa juniorek i juniorów
Trener: Rafał Dziekoński
Jakub Adamski
Monika Błaszczyk
Sandra Błochowiak
Patryk Drzewiecki
Dawid Frącz-Zakrzewski
Maja Gipp
Martin Gondek
Jagoda Górniak
Marta Greśkiewicz
Mateusz Kiciński
Julia Konkol
Aleksandra Linowska
Anna Łatka
Mateusz Naliński
Aleksandra Paczkowska
Łukasz Pawełczak
Wiktoria Sieradzka
Kacper Stachecki
Jakub Szczerba
Zuzanna Szczerba
Beata Szymańska
Dominik Tataruch
Paulina Wasela
Paulina Wójcik
Julia Wróbel
Wiktor Wróbel

Wioślarki i wioślarze – grupa juniorek i juniorów
Trener: Daniel Bernatajtys
Paweł Antośkiewicz
Sebastian Barczewski
Wiktor Burdzy
Bartosz Cięszki
Mikołaj Frontczak
Tomasz Gill
Krzysztof Glura
Radosław Gromowski
Jakub Karwecki
Andrzej Kiełbasa
Łukasz Klimkiewicz
Bartosz Kostrzewa
Szymon Kozłowski
Mateusz Parczewski
Krystian Sarnowski
Rafał Serwiński
Patryk Seweryński
Piotr Sikorski
Mateusz Skubiszak
Kacper Sobociński
Jakub Stefaniak
Maciej Szymański
Szymon Wionczek
Wojciech Wiśniewski
Piotr Witulski
Patryk Rak

Wioślarki i wioślarze – grupa juniorek i juniorów młodszych
Trener: Waldemar Nowakowski
Jarosław Adam
Bartosz Ałaszewski
Agata Bentlejewska
Gracjan Bujanowski
Patrycja Chojnicka
Filip Ciabach
Aleksandra Ciarka
Dominik Dryll
Max Ind
Grzegorz Jabłoński
Zuzanna Kononowicz
Hubert Lodziński
Dawid Małolepszy
Aleksandra Michalczyk
Kacper Michalski
Mateusz Michalski
Marcelina Michniacka
Maria Nalewajk
Feliks Orzeł
Paulina Polasik
Kornelia Semrau
Piotr Sinacki
Kornelia Skopowska
Kajetan Szewczyk
Daniel Szostak
Aleksandra Tucholska
Wiktoria Szopińska
Kuba Wiśniewski
Emilia Zbielska
Zofia Borzyszkowska

Wioślarki i wioślarze – grupa juniorek i juniorów młodszych
Trener: Aneta Bełka – Siemion
Jakub Bednarek
Jan Chojecki
Natalia Czajkowska
Miłosz Golik
Adrianna Ignatowska
Martyna Jarzębowska
Krystian Kierzek
Szymon Klamrowski
Agnieszka Kubalewska
Paulina Kubińska
Tomasz Lewicki
Natasha Malicka
Julia Najborowska
Dominika Osak
Natalia Podolska
Dorota Pytlos
Michał Roczniak
Jakub Rosołowski
Blanka Raźna
Martyna Sas
Wiktoria Sas
Fryderyk Sobecki
Marta Szutko
Dominika Tlock
Roksana Welchowska
Martyna Wojciechowska
Hubert Zakrzewski
Martyna Żerdzińska
Martyna Szyperska
Zuzanna Madaj

Wioślarki i wioślarze – grupa młodziczek i młodzików
Trener: Leszek Lemańczyk
Oliwier Landowski
Remigiusz Sitkiewicz
Magdalena Echaust
Oliwia Kubiński
Emilia Odejewska
Maria Słoma
Anna Pawlak
Weronika Rygielska
Wiktoria Rygielska
Kaja Wiśniewska