Wiosenne Kwalifikacyjne Regaty Długodystansowe

11111

W dniu 12.04.2014r. odbyły się Wiosenne Kwalifikacyjne Regaty Długodystansowe. To pierwsze regaty kwalifikacyjne do kadry Polski w kategorii seniorów, młodzieżowców i juniorów. Magdalena Fularczyk-Kozłowska zwyciężyła rywalizację w konkurencji jedynek, a Piotr Hojka i Mikołaj Burda uplasowali się w dwójce bez sternika ex aequo na I miejscu z Rafałem Hejmejem (Zawisza Bydgoszcz) i Danielem Rosolskim (AZS AWF Gorzów Wlkp). Kacper Piwański zajął I miejsce w konkurencji jedynek juniorów. [foto]
Następne regaty:
Centralne Kwalifikacyjne Regaty Otwarcia Sezonu w Poznaniu, 26-27.04.2014r.

Czołowe miejsca wioślarek i wioślarzy LOTTO-Bydgostia na Wiosennych Kwalifikacyjnych Regat Długodystansowych.
JEDYNKA KOBIET

I miejsce – 34:54
Magdalena Fularczyk-Kozłowska, trener Michał Kozłowski

II miejsce – 35:36
Natalia Madaj, trener Michał Kozłowski

III miejsce – 36:05
Monika Ciaciuch, trener Michał Kozłowski

V miejsce – 36:26
Joanna Dittmann, trener Michał Kozłowski

DWÓJKA BEZ STERNIKA MEŻCZYZN
I miejsce – 30:37
Piotr Hojka, Mikołaj Burda, trener Marian Drażdżewski

V miejsce – 30:59
Ryszard Ablewski, Miłosław Kędzierski, trener Tomasz Strychalski

VI miejsce – 31:00
Jarosław Godek (AZS AWFiS Gdańśk), Wojciech Gutorski, trener Marian Drażdżewski

JEDYNKA KOBIET KATEGORII LEKKIEJ

III miejsce – 36:58
Martyna Mikołajczak, trener Michał Kozłowski

JEDYNKA MĘŻCZYZN KATEGORII LEKKIEJ

IV miejsce – 33:34
Łukasz Zub, trener Tomasz Strychalski

VI miejsce – 34:12
Jakub Truszkowski, trener Tomasz Strychalski

DWÓJKA BEZ STERNIKA MĘŻCZYZN KATEGORII LEKKIEJ

IV miejsce – 31:59
Rafał Serwiak (AZS AWFiS Gdańsk), Miłosz Bernatajtys, trener Marian Drażdżewski

VII miejsce – 33:53
Rafał Nalewalski, Kamil Zawadzki, trener Tomasz Strychalski

JEDYNKA MĘŻCZYZN

VII miejsce – 33:09
Dariusz Radosz, trener Bartłomiej Pawełczak

JEDYNKA JUNIORÓW

I miejsce – 34:14
Kacper Piwański, trener Waldemar Nowakowski

VIII miejsce – 35:25
Kamil Bajerski, trener Waldemar Nowakowski

DWÓJKA BEZ STERNIKA JUNIOREK

III miejsce – 37:51
Karolina Knowska, Patrycja Wojtkowiak, trener Aneta Bełka-Siemion

IV miejsce – 38:22
Marta Urbańska, Wiktoria Łukasiewicz, trener Aneta Bełka-Siemion

VII miejsce – 41:52
Klaudia Głowacka, Julia Kłopotowska, trener Daniel Bernatajtys

JEDYNKA JUNIOREK

IV miejsce – 39:39
Agata Misiołek, trener Waldemar Nowakowski