Wioślarska Liga Czwórek – wyniki 2 edycji

Wioślarska Liga Czwórek - 2 edycja

W dniu 14 maja br. odbyła się druga edycja „Wioślarskiej Ligi Czwórek” w ramach akcji „Wioślarskie Wtorki”. Emocji nie brakowało.

konkurencja czwórek podwójnych ze sterniczką młodziczek:

1 miejsce: LOTTO-Bydgostia (Roksana Żurek, Wiktoria Misiołek, Klaudia Szymańska, Julia Nowak, sternik Tamara Szymonowicz, trener Tomasz Czubak)

2 miejsce: BKW2 (Zuzanna Maćkowska, Anna Dojczman, Aleksandra Czubek, Wiktoria Nowak, sternik Natalia Michalska, trener Grzegorz Jankowski)

3 miejsce: BKW1 (Kinga Winnicka, Joanna Kocikowska, Patrycja Skolmowska, Monika Michalska, sternik Aleksandra Kaczmarek, trener Grzegorz Jankowski)

4 miejsce: BTW (Joanna Karolewicz, Julia Iwicka, Wiktoria Bartoszyńska, Katarzyna Jankowska, sternik Magdalena Florek, trener Marcin Michalski)

Punktacja Ligowa czwórek podwójnych ze sterniczką młodziczek po drugiej edycji:
1. Bydgoski Klub Wioślarek 2 – 4+3=7 pkt
2. LOTTO-Bydgostia – 2+4=6 pkt
3. Bydgoski Klub Wioślarek 1 – 3+2=5 pkt
4. Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie – 1+1=2 pkt

konkurencja czwórek podwójnych ze sternikiem młodzików:

1 miejsce: LOTTO-Bydgostia 1 (Jarosław Płotka, Kacper Arent, Mateusz Kaliński, Jacek Kowalczyk, sternik Krystian Orszt, trener Tomasz Czubak)

2 miejsce: LOTTO-Bydgostia 2 (Filip Nowicki, Piotr Dziewieczyński, Sebastian Kobyliński, Oktawian Buda, sternik Michał Siewert, trener Tomasz Czubak)

3 miejsce: Zawisza (Dominik Wachowiak, Bartosz Palmowski, Mateusz Koss, Szymon Gil-Pilarski, sternik Damian Paprocki, trener Tomasz Ciechanowski)

4 miejsce: BTW (Krystian Dankowski, Michał Januszewski, Wojciech Szwarc, Mateusz Jabłoński, sternik Dawid Gieleciński, trener Tomasz Zaporski)

Punktacja Ligowa czwórek podwójnych ze sternikiem młodzików po drugiej edycji:
1. LOTTO-Bydgostia 1 – 4+4=8 pkt
2. LOTTO-Bydgostia 2 – 2+3=5 pkt
3. Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie – 3+1=4 pkt
4. Zawisza Bydgoszcz – 1+2=3 pkt

konkurencja czwórek podwójnych ze sterniczką juniorek młodszych:

1 miejsce: LOTTO-Bydgostia1 (Julia Szwesta, Patrycja Wojtkowiak, Ewa Gałek, Karolina Knowska, sternik Weronika Andrzejewska, trener Aneta Bełka)

2 miejsce: BKW (Monika Terczyńska, Aleksandra Grzonka, Marta Kłos, Wiktoria Gmińska, sternik Nicole Sobiech, trener Michał Plewiński)

3 miejsce: BTW (Michalina Hałas, Kamila Jankowiak, Agnieszka Pytel, Nicole Wojciech, sternik Magdalena Florek, trener Tomasz Zaporski)

4 miejsce: LOTTO-Bydgostia2 (Oliwia Horągiewicz, Julia Kłopotowska, Klaudia Mirzejewska, Natalia Borucka, sternik Inga Batrz, trener Daniel Bernatajtys)

Punktacja Ligowa czwórek podwójnych ze sterniczką juniorek młodszych po drugiej edycji:
1. LOTTO-Bydgostia 1 – 3+4=7 pkt
2. LOTTO-Bydgostia 2 – 4+1=5 pkt
3. Bydgoski Klub Wioślarek – 2+3=5 pkt
4. Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie – 1+2=3 pkt

konkurencja czwórek podwójnych ze sternikiem juniorów młodszych:

1 miejsce: BTW2 (Nikodem Jabłoński, Maciej Waligóra, Marcin Miodowski, Filip Staszak, sternik Michał Zabdyr, trener Marcin Badziągowski)

2 miejsce: LOTTO-Bydgostia (Kajetan Mikołajczak, Jakub Zawadzki, Adrian Rządkowski, Bartosz Powalisz, sternik Adam Latos, trener Daniel Bernatajtys)

3 miejsce: BTW1 (Adrian Zabrocki, Bogusz Michalczyk, Dawid Strzałkowski, Filip Krug, sternik Hubert Maćkiewicz, trener Tomasz Zaporski)

4 miejsce: Zawisza (Dawid Kowalski, Sebastian Szalaty, Mateusz Złotucha, Michał Dąbrowski, sternik Sebastian Wojtasik, trener Tomasz Ciechanowski)

Punktacja Ligowa czwórek podwójnych ze sterniczką juniorów młodszych po drugiej edycji:
1. Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie 2 – 4+4=8 pkt
2. LOTTO-Bydgostia – 3+3=6 pkt
3. Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie 1 – 2+2=4 pkt
4. Zawisza Bydgoszcz – 1+1=2 pkt

Wyścig z okazji Jubileuszu 85-lecia działalności LOTTO-Bydgostia BTW-LOTTO-Bydgostia.
konkurencja czwórek ze sternikiem juniorów:

BTW (Bartosz Modrzyński, Jakub Jankowski, Miłosz Pięta, Olaf Malinowski, sternik Jan Olencki, trener Marcin Badziągowski)
LOTTO-Bydgostia (Remigiusz Kubacki, Igor Woytynowski, Patryk Pietryszyn, Krzysztof Soroczyński, sternik Zuzanna Dreier, trener Rafał Dziekoński)
wynik rywalizacji:
BTW – 4 pkt.
LOTTO-Bydgostia – 0 pkt.