Polska dwójka kobiet najlepszą osadą świata !!!
Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj zostały kobiecą osadą roku w plebiscycie Międzynarodowej Federacji Wioślarskiej (FISA). Wioślarki LOTTO-Bydgostii zdobyły złoty medal w dwójce podwójnej na Igrzyskach...