Biegi niepełnosprawnych o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Zapraszamy 13 marca (sobota) 2021 r. niepełnosprawnych wioślarzy po raz dwunasty na biegi o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy w pięciu kategoriach: PR3 Vi i PD kobiet i mężczyzn: narząd wzroku oraz narząd ruchu i intelektualne – dystans 2000 m, a także w PR2 mężczyzn – dystans 2000 m.

Zawody rozegrane zostaną zdalnie, każdy uczestnik wystartuje w swoim miejscu zamieszkania i wystartuje na ergometrach wioślarskich typu Concept II. Wybór przesłony powietrza oraz przekładni (obciążenia) jest dowolny. Ustawienie ich może być dokonane przez zawodnika przed startem do konkurencji. Zawodnik ma prawo startu tylko w jednym biegu i w jednej kategorii. Awaria ergometru lub komputera upoważnia uczestników do ponownego startu. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary ufundowane przez Prezydenta Bydgoszczy.

Zgłoszenia uczestnictwa: do 09 marca 2021 drogą mailową na adres: k.fiut@braille.bydgoszcz.pl lub kazf7@wp.pl. należy podać liczbę zawodników (w jakiej kategorii) i opiekunów odpowiedzialnych za przesłanie wyników. Dodatkowych informacji udziela: Kazimierz Fiut, wychowawca internatu K-PSOSW nr 1, koordynator sekcji niepełnosprawnych LOTTO-Bydgostii: tel. 602-117-706.