Kalendarz

Kalendarz powstał w oparciu o informacje własne, kalendarz imprez krajowych i międzynarodowych (źródło: Polski Związek Towarzystw Wioślarskich, Kujawsko-Pomorski Regionalny Związek Towarzystw Wioślarskich, FISA).

kwiecień

17kwicały dzieńCentralne Wiosenne Regaty Długodystansowe (odwołane) - Warszawa(cały dzień: sobota)
30kwi - 2majcały dzieńI Puchar Świata Seniorów - Zagrzeb (Chorwacja)(cały dzień)

maj

30kwi - 2majcały dzieńI Puchar Świata Seniorów - Zagrzeb (Chorwacja)(cały dzień)
1maj - 2cały dzieńCentralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów - Poznań(cały dzień)
8majcały dzieńMistrzostwa Miasta - Bydgoszcz(cały dzień: sobota)
8maj - 9cały dzieńRegaty Międzynarodowe Juniorów - Monachium (Niemcy)(cały dzień)
11majcały dzieńWioślarska Liga Czwórek 2021 - I. regaty(cały dzień: wtorek)
14maj - 16cały dzieńAkademickie Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz(cały dzień)
15majcały dzieńMaraton Wioślarski Toruń-Bydgoszcz(cały dzień: sobota)
16maj - 18cały dzieńFinałowe Regaty Kwalifikacyjne do IO - Lucerna (Szwajcaria)(cały dzień)
21maj - 23cały dzieńII Puchar Świata Seniorów - Lucerna (Szwajcaria)(cały dzień)
22maj - 23cały dzieńMistrzostwa Europy Juniorów - Monachium (Niemcy)(cały dzień)
25majcały dzieńWioślarska Liga Czwórek 2021 - II. regaty(cały dzień: wtorek)
29maj - 30cały dzieńCentralne Kontrolne Regaty Juniorów - Kruszwica(cały dzień)

czerwiec

4cze - 6cały dzieńIII Puchar Świata Seniorów - Sabaudia (Włochy)(cały dzień)
5czecały dzieńWarsaw Head. International Rowing Regatta - Warszawa(cały dzień: sobota)
8czecały dzieńWioślarska Liga Czwórek 2021 - III. regaty(cały dzień: wtorek)
12cze - 13cały dzieńXIII Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim, XXVIII Memoriał Juliusza Kawieckiego - Płock(cały dzień)
22czecały dzieńWioślarska Liga Czwórek 2021 - IV. regaty (finał)(cały dzień: wtorek)
25cze - 27cały dzieńBursztynowe Wiosła - Troki (Litwa)(cały dzień)
26cze - 27cały dzieńCentralne Kontrolne Regaty Juniorów - Kruszwica(cały dzień)

lipiec

7lip - 11cały dzieńMłodzieżowe Mistrzostwa Świata do 23 lat - Racice (Czechy)(cały dzień)
12lip - 17cały dzieńAkademickie Europejskie Igrzyska (wioślarstwo) - Belgrad (Serbia)(cały dzień)
16lip - 18cały dzieńENEA Mistrzostwa Polski Juniorów - Kruszwica(cały dzień)
22lip - 25cały dzieńOgólnopolska Olimpiada Młodzieży (ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) - Kruszwica(cały dzień)
23lip - 30cały dzieńIgrzyska Olimpijskie w wioślarstwie - Tokio (Japonia)(cały dzień)
31lip - 1siecały dzieńENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, ENEA Mistrzostwa Polski Młodzików - Poznań(cały dzień)

sierpień

31lip - 1siecały dzieńENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, ENEA Mistrzostwa Polski Młodzików - Poznań(cały dzień)
6sie - 8cały dzieńCoupe de la Jeunesse - Linz (Austria)(cały dzień)
7sie - 8cały dzieńENEA Mistrzostwa Polski Seniorów - Poznań(cały dzień)
11sie - 15cały dzieńMistrzostwa Świata Juniorów - Płowdiw (Bułgaria)(cały dzień)
18sie - 29cały dzieńUniwersjada - Chengdu (Chiny)(cały dzień)

wrzesień

4wrz - 5cały dzieńMłodzieżowe Mistrzostwa Europy do 23 lat - Kruszwica(cały dzień)
11wrz - 12cały dzieńMistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego(cały dzień)
25wrzcały dzieńXXX Wielka Wioślarska o Puchar Brdy - Bydgoszcz(cały dzień: sobota)

październik

16paź - 17cały dzieńOtwarte Mistrzostwa Miasta - Poznań(cały dzień)
17paź - 24cały dzieńMistrzostwa Świata Seniorów - Szanghaj (Chiny)(cały dzień)
23paź - 24cały dzieńCentralne Kontrolne Regaty Jesienne - Poznań(cały dzień)
23paź - 24cały dzieńSrebrne Wiosła - Berlin (Niemcy)(cały dzień)

grudzień

4grucały dzieńMistrzostwa Województwa na Ergometrze - Chełmża(cały dzień: sobota)

.