Trzy medale na Pucharze Świata w Sabaudii

Wioślarze LOTTO-Bydgostia startujący w reprezentacyjnych osadach Polski rywalizowali na Pucharze Świata, który rozegrany został w dniach 04-06.06.br. w Sabaudii. W finałach ,,A” wystartowały trzy osady z wioślarzami LOTTO-Bydgostia. Nasi wioślarze wywalczyli trzy medale: złoty i dwa brązowe. Mateusz Biskup w dwójce podwójnej zdobył złoty medal, a brązowe wywalczyli: Mikołaj Burda w czwórce bez sternika i Maria Wierzbowska, Joanna Dittmann, Monika Chabel w czwórce bez sternika.

Wyniki osad reprezentacji Polski w których startowali wioślarze LOTTO-Bydgostii:

czwórka bez sternika mężczyzn – brązowy medal
Mikołaj Burda (LOTTO-Bydgostia) – trener klubowy LOTTO-Bydgostia Marian Drażdżewski

czwórka bez sternika kobiet – brązowy medal
Monika Chabel (LOTTO-Bydgostia) – trener klubowy LOTTO-Bydgostia Michał Kozłowski
Joanna Dittmann (LOTTO-Bydgostia) – trener klubowy LOTTO-Bydgostia Michał Kozłowski
Olga Michałkiewicz (AZS AWF Gorzów Wlkp.)
Maria Wierzbowska (LOTTO-Bydgostia) – trener klubowy LOTTO-Bydgostia Michał Kozłowski Wyniki finału ,,A” (miejsca 1-6), czwórka bez sternika kobiet