O stronie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgromadzonego na tych stronach materiału tekstowego, fotograficznego nie wolno rozpowszechniać bez uprzedniej zgody autora strony.

—-
Podczas korzystania z witryny wykorzystywany jest mechanizm cookie. Istnieje możliwości wyłączenia obsługi cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Podobnie jak większość wydawców internetowych, zbieramy dane dotyczące wykorzystania poszczególnych działów serwisu przez użytkowników. Informacje te, zawarte w logach serwera oraz serwisu stat24.com prowadzonego przez Redefine Sp. z o. o., obejmują adres IP, dokładną datę skorzystania z serwisu, dokładny adres obejrzanego dokumentu, rodzaj przeglądarki internetowej oraz nazwę wykorzystywanego systemu operacyjnego. Są one wykorzystywane jedynie w celach technicznych, statystycznych oraz administracyjnych.

—-
Informacje publikowane na tej stronie pochodzą m.in. z kanałów RSS internetowych serwisów informacyjnych. Prawa autorskie prezentowanych na tej stronie skrótów wiadomości oraz pozostałe niewymienione należą wyłącznie do ich prawnych właścicieli, wydawców kanałów RSS. Wiadomości posiadają wyraźną informację o źródle ich pochodzenia oraz kierują w sposób bezpośredni do serwisu, z którego pochodzą. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w kanałach RSS.

—-
Administracja strony internetowej:
Michał Żurawski – michal.zurawski@bydgostia.org.pl
Tomasz Żurawski – tomasz.zurawski@bydgostia.org.pl