Medale juniorów na regatach BALTIC CUP w Hamburgu

W weekend 30.09-1.10 w Hamburgu odbyły się 29. Regaty o Puchar Bałtyku BALTIC CUP. W reprezentacji Polski wystąpili nasi juniorzy, którzy zdobyli łącznie cztery medale.

W regatach BALTIC CUP w Hamburgu podczas pierwszego dnia rywalizacji Adam Zieliński i Kamil Chabowski wiosłujący w dwójce bez sternika juniorów wywalczyli srebrny medal, ulegając jedynie Niemcom. Niedzielne sprinty na 500 m również zakończyli na drugim miejscu.

Bardzo dobrze zaprezentowała się także w dwójce podwójnej juniorek Julia Ćwiklińska płynąca z Joanną Bajerską (KTW Kalisz/SMS Toruń). W sobotniej rywalizacji na klasycznym dystansie dziewczyny po porywającej końcówce wyścigu wywalczyły brązowy medal. Na niedzielnych sprintach po równie pasjonującym finiszu dołożyły do swojego dorobku medalowego jeszcze srebro.

Trenerami klubowymi zawodników są Rafał Dziekoński i Tomasz Czubak.

Serdeczne gratulujemy naszym juniorom z reprezentacji Polskie Wiosła PZTW.