WSG razem z nami w drodze po sukces

Podczas poniedziałkowego podsumowania sezonu nastąpiło uroczyste podpisanie aneksu do umowy sponsorskiej klubu z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy.

Współpraca z uczelnią trwa już od ponad dwudziestu lat, a od piętnastu lat jest to współpraca strategiczna. Obecnie zawarta umowa obowiązuje do 2024 roku, w którym to odbędą się igrzyska olimpijskie w Paryżu. Oprócz dotychczasowych działań uczelnia zadeklarowała wypłacenie nagród finansowych dla zawodników, którzy powrócą z Francji z medalami olimpijskimi.

Podpisy pod aneksem złożyli Prezes LOTTO-Bydgostia Robert Sycz oraz Prezydent Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy Krzysztof Sikora.

Chciałbym pogratulować Robertowi, bo razem współpracowaliśmy w uczelni i w sporcie i przeżywaliśmy wspólnie Wasze sukcesy, Was wszystkich. Jesteśmy dumni z tego, że mamy taki piękny klub w Bydgoszczy. Życzę Wam, żebyście mieli frajdę ze zdobywania medali i startów w najróżniejszych zawodach, bo kibicujemy Wam na dobre i na złe i będziemy z Wami zawsze – powiedział prezydent WSG.